• Mikołajki klas IV-VIII.

•

W dniu 6 grudnia uczniowie klas IV- VIII wybrali się do Lublina w poszukiwaniu Mikołaja. Mimo,że

nie spotkali go osobiście, spędzili w Lublinie miłe chwile. Uczestniczyli w kulinarnych warsztatach w

Reginalnym Muzeum Cebularza gdzie mieli możliwość przygotowania tej potrawy własnoręcznie oraz

poznania historii jej powstania. Spacerowali po Starym Mieście poznając historię tego miejsca oraz

zwiedzając m.in.  Bazylikę Ojców Dominikanów, Archikatedrę z Zakrystią Akustyczną, Rynek z

kamiennicami. Dodatkową atrakcją były legendy lubelskie opowiadane przez panią przewodnik. Na

koniec pobytu uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich sił w Centrum Rekreacji- Strefa

Wysokich Lotów, gdzie sprawność fizyczna oraz odwaga były ,, w cenie”.

Wszyscy uczestnicy wycieczki miło spędzili czas. Mimo, że nie spotkali św. Mikołaja osobiście, on

przyglądał się im bacznie i postanowił obdarować wycieczkowiczów słodkimi upominkami

zostawiając je w swoim worku w autobusie.

Wszyscy uczestnicy wycieczki stwierdzili, że ten dzień był bardzo udany.

• Mikołajki w przedszkolu i klasach 1-3

• 6 grudnia naszych najmłodszych odwiedził długo wyczekiwany gość. Oczywiście przyniósł nam mnóstwo prezentów, ale zanim je rozdał sprawdził, czy jesteśmy grzeczni.

8 grudnia już tradycyjnie udaliśmy się na wycieczkę mikołajkową. W programie nie zabrakło oczywiście pobytu w kinie i na sali zabaw i oczywiście, żeby móc zregenerować siły pizzy. To był udany wyjazd.