• Dzień Pluszowego Misia

• Dzień Pluszowego Misia to wspaniała okazja do wspólnej zabawy. 30 listopada przedszkolaki i klasy I-III świętowały ze swoimi misiami. Dzieci bawiły się przy dźwiękach misiowej muzyki. W trakcie spotkania miały okazję poznać historię pluszowego misia, rozwiązywały zagadki, a na zakończenie wszyscy delektowali się słodkim miodkiem, tworząc tym samym wyjątkową atmosferę, pełną uśmiechów i miłości do pluszowych misiów.

• Dzień Seniora w naszej szkole

• W poniedziałek 13 listopada gościliśmy w murach naszej szkoły seniorów z gminy Olszanka. Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla miłych gości krótką incenizację i konkurs wiedzy. Seniorzy zaśpiewali  dla nas pieśni patriotyczne. Dziękujemy za wspaniałe chwile.

• 11 Listopada Mszanna

• 11 listopada w Święto Odzyskania Niepodległości Pan dyrektor Wojciech Wawryniuk wraz z Pocztem Sztandarowym, przedstawicielami nauczycieli i uczniów naszej szkoły, wzięli udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości. Obchody rozpoczęła uroczysta Msza Święta odprawiona przez proboszcza parafii Mszanna. Mszę poprzedził montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły oraz szkoły w Hadynowie. Po mszy złożono kwiaty, zapalono znicze oraz wysłuchano okolicznościowych przemówień na cmentarzu parafialnym w Mszannie.

• 11 Listopada

• W przededniu 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony Świętu 11 Listopada.  Uroczystość rozpoczęliśmy od wprowadzenia  sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie klas II, III oraz  IV przedstawili krótką inscenizację ukazującą drogę Polski ku Niepodległości.