• Dożynki w Gminie Olszanka

• W dniu wczorajszym 10 września 2023r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-taneczne przed zgromadzoną na gminnym boisku publicznością. Zarówno śpiew, jak i taniec zdobyły wiele oklasków. Gratulujemy młodym wykonawcom. Jesteśmy z Was dumni.

• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

•  W dniu 4 września po uroczystej Mszy Świętej spotkaliśmy się w szkole na uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego. Spotkanie rozpoczęło się na hali sportowej naszej szkoły, gdzie Pan Dyrektor Wojciech Wawryniuk serdecznie powitał uczniów, nauczycieli i przybyłych rodziców. Głos zabrał również Pan wójt Grzegorz Pajnowski. Następnie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Życzymy wszystkim samych sukcesów w nowym roku szkolnym.