• Kapelusz Pani Wiosny

• 21 marca został rozstrzygnięty kolejny konkurs. Zgłoszono do niego 25 prac. Tym razem to uczniowie wybrali poprzez głosowanie te prace, które ich zdaniem były najlepsze (Natalia Hawrysiuk kl. 1, Wiktor Chwedoruk kl. 0 i oraz Oliwia Romaniuk z kl.0). Przyznano również 3 wyróżnienia (Alicja Borkowska, Ewa Borkowska i Krzysztof Jaszczuk - wszyscy z klasy 0). Serdecznie gratulujemy.

Również na szkolnym profilu facebook można dodać swoje polubienie dla najbardziej podobającej się pracy. Zapraszamy.

• Pierwszy Dzień Wiosny

• 21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Dzieci z przedszkola i klasy "0" oraz uczniowie klas I-III pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. I tak było tym razem. Musieli oni zmierzyć się z licznymi zadaniami i zagadkami, aby wiosnę odnaleźć. Na koniec wszyscy uczestnicy zasadzili nasionka kwiatów, których wzrost będą na bieżąco obserwować.

21 marca to również Światowy Dzień Zespołu Downa, którego symbolem stały się kolorowe skarpetki zakładane „nie do pary” jako wyraz tolerancji i solidarności z osobami z trisomią 21. Jak co roku my także włączylismy się do tej akcji.

• Dzień Mężczyzn

• Jeszcze nie opadły emocje po uroczystych obchodach Dnia Kobiet, a nadszedł czas, aby pomysleć o mężczyznach. Z okazji Dnia Mężczyzn składamy wszystkim Panom i chłopcom najserdeczniejsze życzenia, bądźcie zawsze szczęśliwi i radośni. Obchody tego dnia w naszej szkole przygotowały dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego. Chłopcy wzięli udział w rywalizacji sportowej. Dziękujemy.

• 8 Marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet

• W tym dniu kobiety na całym świecie są obdarowywane kwiatami i prezentami. Nasi Mężczyźni nie zapomnieli o Kobietach z naszej szkoły, zarówno tych najmniejszych jak i tych większych. Serdecznie dziękujemy za pamięć, wspaniałe życzenia i kwiaty oraz za przedstawienie przygotowane pod okiem Pana Dyrektora.