• Uroczystość pasowania przedszkolaków.

• W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość pasowania najmłodszych uczniów naszej szkoły. Było to wyjątkowe wydarzenie podczas, którego przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale. Gratulujemy.

• Uroczyste Pasowanie uczniów klasy I

• W dniu dzisiejszym uczniowie klasy I zostali uroczyście przyjęci do społeczności naszej szkoły. Na uroczystość tłumnie przybyli rodzice uczniów i zaproszeni goście. Był to szczególny dzień dla nas wszystkich. Serdecznie gratulujemy uczniom klasy I i życzymy powodzenia.

• Wycieczka do Mini ZOO Parku - 09.10.2023 r.

• Za nami emocjonująca wycieczka do miejscowości Walim. W Mini Zoo Park czekały  na nas: lemury, małpki, alpaki, wielbłąd, kot serwal, papugi, żurawie, strusie, kozy, króliczki a nawet nietoperze! Nasi uczniowie z nieskrywaną radością nawiązywali przyjaźnie z egzotycznymi zwierzętami. Niektóre z nich można było nakarmić oraz pogłaskać. Dodatkową atrakcją były dmuchańce oraz plac zabaw na terenie obiektu, a także pieczone na ognisku kiełbaski. Wycieczkę możemy zaliczyć do bardzo udanych !!! Dziękujemy organizatorom.

• Trzydniowa wycieczka do Ciechocinka-Torunia-Golubia Dobrzynia

• W dniach 4-6 października 2023r. 40 uczniów naszej szkoły pod opieką pań: Joanny Bobryk, Anny Hawrysiuk, Jadwigi Łukaszuk i Justyny Piekarskiej uczestniczyło w wycieczce do Torunia.

Wycieczkę zrealizowano w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”.

Celem projektu jest wsparcie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Celem zaś naszego wyjazdu była edukacja historyczna, patriotyczna oraz kształtowanie szacunku dla dziedzictwa narodowego i polskiej kultury a także integracja młodzieży z różnych zespołów klasowych.

Wycieczka obejmowała sześć punktów z obszaru edukacyjnego: kultura i dziedzictwo narodowe oraz największe osiągnięcia polskiej nauki. Odwiedziliśmy Dom Mikołaja Kopernika - Oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu, Stare i Nowe Miasto, Centrum Popularyzacji Kosmosu "Planetarium - Toruń", Dom Legend Toruńskich, Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, Oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu oraz Żywe Muzeum Piernika.

Dodatkową atrakcją była wizyta w Ciechocinku oraz na zamku w Golubiu Dobrzyniu.

Wyjazd był niezwykłą przygodą dla wszystkich uczestników, dlatego już w drodze powrotnej nasi uczniowie układali plan następnej wycieczki.

• Dzień Języków Obcych

• Dzień Języków Obcych został zorganizowany przez Samorząd Szkolny pod bacznym okiem pań Renaty Olesiejuk i Anny Grzywacz. Każda klasa miała zaprezentować w ramach konkursu wybrany kraj europejski. Wygrała klasa VII. Pozostałe klasy również wypadły wspaniale.Dziękujemy za pouczające wystąpienia.